Bacto gel 1l, pond support

Kód tovaru: 1l
Skladom

1l=10m3 Štartovacia a celosezónna baktéria.

  • Cena s DPH:10,00 €
  • Cena bez DPH:8,33 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

Bacto gel 1l, pond support

 

Bacto gel je účinný štartér pre biologické filtrácie. Rýchlo zabehne filtračné média a vodné prostredie v jazierku.

Štartovacie baktérie pre filtračný systém a biologické čistenie vody. Prípravok urýchľuje nástup biologickej rovnováhy v jazierku a napomáha stabilizovať vodné prostredie. Bacto gel účinne štartuje nitrifikačný proces pri ktorom dochádza k odbúravaniu nebezpečných látok z vodného prostredia. Prvá dávka 50-100ml na 1m3. Rozriedime vodou z jazierka a následne rozlejeme po celom jazierku.

Dávkovanie:

-v jari dávkujeme 50 až 100 ml na 1 m3 vody pri teplote vody nad 10°C

-preventívne dávkovanie po čistení filtračného systému 20ml na 1 m3 vody.

-pri aplikácii je potrebné vypnúť UV lampu a Ozonizér minimálne na 24 hodín

 

Skladovanie:

-skladujeme pri teplote 4 až 32°C 

-po otvorení balenia spotrebujeme do 6 mesiacov

-100% prírodný produkt

Pri jarnom štartovaní jazierka pridáme z vodou rozriedený  Jumbo gel priamo do jazierka, alebo Gél nanesieme priamo na filtračné média. . UV a Ozonizér vypneme po dobu 48h.  

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť, platobná karta, služba viamo
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !