Bočný skimmer veľký Gravitačná verzia

Skladom

Bočný skimmer veľký je ideálny pre zabudovanie priamo do steny jazierka.

  • Cena s DPH:132,00 €
  • Cena bez DPH:110,00 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

Bočný skimmer veľký Gravitačná verzia

Bočný skimmer veľký je ideálny pre zabudovanie priamo do steny jazierka, nádrží, kúpacích zón. Disponuje širším vstupom na nečistoty, široký záber.  Skimmer je vybavený hladinovou klapkou a košom proti nečistotám. Výhodou tohto skimmra je vysoký prietok bez použitia pomocného čerpadla. Ideálny pre výkonné štrbinové filtrácie.

Inštalácia: Pripojenie priamo na filtráciu gravitačného systému s uzáverom 110mm pre reguláciu vtoku do filtrácie. Je možné pripojenie na rúru dnovej vpuste. Pre zimovanie skimmra je potrebné pred hlavným 110mm uzáverom nainštalovať výpustný uzáver (guľ. ventil) 63mm pre spustenie jazierka do výšky vpustu skimmra. Malý uzáver ostáva otvorený po celé zimné obdobie.


      

Rozmer: 305 x 135 mm
Hmotnosť: 3,95 kg
Priemer rúry: 110 mm
Možný rozdiel stavu vody : 8-10 mm
Kapacita čerpadla min.: 5000 l/h
Kapacita čerpadla max.: 15000 l/h
Pre plochu jazierka max.: 60 m2
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.