Colour Alcedor kg predaj

Momentálne vypredané

Prvotriedne krmivo pre Koi kapre, určené pre intenzívne vyfarbenie. 

  • Cena s DPH:5,15 €
  • Cena bez DPH:4,29 €
  • Dostupnosť: momentálne vypredané
Množstvo:

Colour Alcedor kg predaj

Kompletné krmivo v podobe plávajúcich granúl pre Koi kapre, určené pre intenzívne vyfarbenie. Je vyrobené špeciálne podľa receptúry firmy Alcedor, s.r.o.

Krmivo obsahuje: Výrobky z rýb, oleja, tuky, obilniny, výrobky  rastlinného pôvodu, kvasnice, morské riasy, minerálne látky, premix doplnkových látok podporujúcich vyfarbenie rýb.

Výrobca: Alcedor CZ

Proteín: 33,5 %
Tuk: 8 %
Vláknina: 2,7 %
Popol: 5,8 %
Vitamín A: 12000 mj/kg
Vitamín D3: 2000 mj/kg
Vitamín E: 120 mg/kg
Vitamín C stabilizovaný : 170 mg/kg
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.