ECO - Pondchip 14l, Filtračné médium

Kód tovaru: 14l
Skladom

Filtračné médium Eco-Pondchip má chránenú povrchovú plochu pre baktérie 3500 m² na 1 m³.

  • Cena s DPH:82,22 €
  • Cena bez DPH:68,51 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

ECO - Pondchip 14l, Filtračné médium

Filtračné médium Eco-Pondchip má chránenú povrchovú plochu pre baktérie 3500 m² na 1 m³. To je v priemere 5-7 krát viac, než majú bežné filtračné média. Vďaka tomu sa znižuje množstvo používaného média. Eco Pondchips sú vyrobené z potravinárskeho polyetylénu (PE), ktorý neobsahuje recyklované materiály. Sú veľmi ľahké, takže nepotrebujú toľko energie k ich víreniu. To výrazne znižuje náklady na energiu vzduchových a vodných čerpadiel.
 

Eco Pondchips sú používané ako biologické filtračné média. Filtračná komora môže byť týmto médiom naplnená až do 60%. Do 14 litrového filtračného vrecka sa zmestí Eco Pondchips s plochou pre baktérie cca 50m², ktorá je dostačujúca pre jazierka s rybami až do objemu 20 m³.
Médium je veľmi ľahké a z počiatku má tendenciu plávať. Odporúčame, pred vložením do filtrácie vrecúško s médiom zaťažiť a vložiť ho na niekoľko dní do jazierka.
 
Priemer: 20 mm
Hrúbka: 1 mm
Chránená povrchová plocha pre baktérie 3500 m² na 1 m³

 

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.