Filter Gél 437ml pre filtračné média Microbe Lift

Kód tovaru: Gél 437ml
Skladom

Tento prípravok v podobe gelu sa používa priamo na filtačné média, je vhodný pri štartovaní filtrácie.

  • Cena s DPH:14,70 €
  • Cena bez DPH:12,25 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

Filter Gél 437ml pre filtračné média Microbe Lift

Tento prípravok v podobe gelu sa používa priamo na filtačné média, či už nové, alebo na miesta kde je to najviac potrebné. Napomáha tak rýchlejšiemu osídleniu nitrifikačných baktérii priamo vo filtrácii a výrazne sa skracuje čas pre zabehnutie filtračného média.

Použitie:

- japonské rohože a biomolitany

- pvc a kaldnes média

Výhody:

- rýchlejšie štartovanie filtrácie 

- živé baktérie v koncentrovanej forme gélu

- pre všetky typy médií

Aplikácia: Z jari Gél baktérie nanesieme priamo na filtračný materiál. Zaplavíme filter vodou a necháme odstáť cca 20min. bez zapnutého cirkulačného čerpadla. Po uplynutí doby spustíme filtračný systém. Uvc lampu ponecháme vypnutú min.48h.

Pri čistení a údržbe filtrácie pridajte gél baktérie priamo na filtračné média a náslene spustite filtračný systém.

Skladujeme pri teplote  6 až 18°C.

 

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.