Guľa - Dnová vpusť 110 mm vzduchovacia

Kód tovaru: GV-110mm
Skladom

Táto vzduchovacia dnová vpusť Vám zaistí nielen dokonalé prekysličenie vody

 

  • Cena s DPH:80,00 €
  • Cena bez DPH:66,66 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Guľa - Dnová vpusť 110 mm vzduchovacia

Táto vzduchovacia dnová vpusť Vám zaistí nielen dokonalé prekysličenie vody ale vďaka pohybu bubliniek aj lepšie odkalenie dna jazierka. Bublinky prestupujú cez celu plochu klobúku.

Pripojenie lepením na bežné PVC rúry 110 mm.

Guľa - dnová vpusť je najdôležitejšou súčasťou z celého filtračného systému, ak v jazierku chýba, nikdy sa nedosiahne dokonalé odkalenie dna. Použitie dnovej vpuste je tiež výhodné v tom, že nie je vidieť žiadne hadice a rúry od čerpadiel. Montuje sa cez fóliu fóliovou prírubou a nerezovými skrutkami. 

Montáž: osadenie do betónu
Priemer: 110 mm
Farba: čierna
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.