Hailea H 15 000 čerpadlo

Kód tovaru: H 15 000
Skladom Doprava zdarma

Jazierkové a filtračné čerpadlo. Do vody aj nasucho pod hladinu. Kvalitné čerpadlo za dostupnú cenu.

  • Cena s DPH:199,00 €
  • Cena bez DPH:165,83 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Hailea H 15 000 čerpadlo

Jazierkové a filtračné čerpadla rady Hailea Pond Ride sú kvalitné čerpadlá pre prečerpávanie vody.  Model H 15000 o výkone 15200 l/hod. 210 Watt, maximálny výtlak 5,5 m. Čerpadla sú vhodné do znečistenej a kalnej vody pre zber nečistôt 6 mm, dokážu prenášať až 12 mm. Sú vhodné pre umiestnenie priamo do vody ale aj mimo jazierka na suchú prevádzku pod úroveň hladiny.

Čerpadla Hailea Pond Ride rady H, sú robostné a čerpadlá z kvalitných materiálov.

Jedná sa o rokmi v prevádzke overené čerpadlá vyznačujúce sa spoľahlivosťou stálym výtlakom i po dlhú dobu. Silné sklokeramické púzdro zaručuje dlhú životnosť rotora.

 


Výrobca:  Hailea Group Co.,Ltd       

Rozmer: 402 x 165 x 189 mm
Napätie: 220-240V/50Hz
Príkon: 210 W
Výkon čerpadla: 15200 l/h
Výtlak: 5,5 m
Pripojenie na hadicový tŕň: 38 mm
Pripojenie na závit: 1 1/2"
Prečerpávanie hrubých nečistôt do : 6-12 mm
Spôsob inštalácie: pod vodou aj na sucho
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.