Hailea HAP 60 Pond Air Ride

Kód tovaru: HAP-60
Skladom Doprava zdarma

Vzduchovacie kompresory Hailea sú kompresory určené pre dodávanie dostatočného množstva kyslíka do záhradných jazierok.

  • Cena s DPH:113,00 €
  • Cena bez DPH:94,16 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Hailea HAP 60 Pond Air Ride

Vzduchovacie kompresory Hailea sú kompresory určené pre dodávanie dostatočného množstva kyslíka do záhradných jazierok. Sú určené pre stálu a nepretržitú prevádzku 24 hodin denne.

Sú vhodné pre jazierka, akvaristiku, domáce a priemyslové použitie.

Nedostatok kyslíku v záhradných jazierkach a  býva najčastejším dôvodom pre nekvalitnú funkčnosť filtrácie a funkčnosť biologického procesu v jazierku.

Vzduchovacie  kompresory Hailea Pond Ride Air rady HAP sú určené pre vzduchovanie jazierok a hĺbky vodného stĺpca  2 m.

Kompresory Hailea rady HAP sú charakteristické:

-nízkou spotrebou

-nízkou hladinou hluku

-dlhými servisnými intervalmi

-stály výkon bez výkyvov

-hliníkový kryt s kvalitným odvodom tepla

Letné obdobie: V letných mesiacoch býva pri vyšších teplotách vody nižší obsah kyslíka rozpusteného vo vode. Neustálym a pravidelným vzduchovaním zabezpečíme potrebné množstvo kyslíka nielen pre ryby, ale aj pre aeróbne baktérie pre ktoré je nevyhnutné vzduchovanie na ich činnosť .

Inštalácia: Vzduchovací kompresor umiestnime na pevné a suché miesto mimo jazierka  tak, aby sme zabránili náhodnému pádu do vody.  Doporučujeme kompresor chrániť vzdušným krytím ak je inštalácia mimo suchú miestnosť. Ak umiestňujeme kompresor do šachiet je potrebné vzdušný kryt aby nevznikala prílišná vlhkosť. Priestor nad kompresorom chránime krytom proti vode. Pripojte vzduchovaciu hadičku na ventil a pripojte na druhý koniec hadičky vzduchovací kameň. Vzduchovací kameň vložte do vody na požadované miesto. Zapnite kompresor do elektriky. Používajte vždy bezpečnostné ističe.  


Hailea Pond Ride Air HAP60        55 watt          60 litrov /min.

Hailea Pond Ride Air HAP80        85 watt          80 litrov /min.

Hailea Pond Ride Air HAP100    105 watt       100 litrov /min.

Hailea Pond Ride Air HAP120    125 watt       120 litrov /min.

Model: HAP-60
Napätie: 220-240V (50/60) Hz
Príkon: 45 W
Tlak: 0,035 Mpa
Výkon: 60 l/min
Hlučnosť: 38 db
Rozmer: 203x165x153 mm
Váha: 6 kg
Napojenie na hadičku: 9 mm
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.