Jazierková UV-C lampa TMC 110 W

Kód tovaru: TMC-110 W
Skladom Doprava zdarma

Toto UV-C zariadenie spoľahlivo zabraňuje množeniu pre ryby nebezpečných jednobunečných mikroorganizmov rôznych druhov baktérii, plesní, vírusov a rias.

  • Cena s DPH:335,00 €
  • Cena bez DPH:279,16 €
  • Pôvodná cena:452,00 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Jazierková UV-C lampa TMC 110 W

Funkcia UV žiarenia spočíva v tom, že zlučuje jednobunečné riasy do väčších celkov a tie sa následne zachytávajú vo filtrácii. UV lampa je vhodná pre čistenie vody v jazierkach. Voda je nasávaná čerpadlom, ktoré musí byť umiestnené pred UV lampou. Voda sa čistí pomocou krátkovlnného ultrafialového zariadenia typu C(UV-C).

Toto UV-C zariadenie spoľahlivo zabraňuje množeniu pre ryby nebezpečných jednobunečných mikroorganizmov rôznych druhov baktérii, plesní, vírusov a rias.

Žiarič  likviduje iba mikroorganizmy, ktoré prejdú okolo žiariča, užitočné nitrifikačné baktérie žijúce hlavne vo filtrácii, na stenách nádrže a rastlinách zostávajú nepoškodené. To je hlavná výhoda UV lampy oproti liečbe liekmi alebo ozónom, ktoré ich môžu likvidovať. Neovplyvňuje pH ani chemické zloženie vody.

- čistá voda v jazierku aj bez použitia chemikálií

- pred UV lampou musí byť namontovaný filter 

- voda je čistená pomocou krátkovlnného ultrafialového žiarenia typu UV-C

- likviduje iba mikroorganizmy, ktoré prejdú okolo žiariča

- neovplyvňuje PH ani chemické zloženie vody

 


Výrobca: Tropical Marine Centre Co.UK

Rozmer: 970 x 380 x 110 mm
Napätie: 220 - 240V / 50Hz
Dĺžka elektrického kábla: 3 m
Výkon UVC: 110 W
Pripojenie na lepenie: 63 mm
Maximálny doporučený prietok: 36000 l/h
Jazierko bez rýb: 110 m3
Jazierko s malým počtom rýb: 55 m3
Jazierko s vysokým počtom rýb: 36 m3
Optická kontrola funkčnosti: áno
Stupeň ochrany IP: 64
Spotreba: 128-134 W
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.