Jazierková UV lampa Jebao UVC-PU 18W

Kód tovaru: JUVC-PU 18W
Skladom

UV-C zariadenie spoľahlivo zabraňuje množeniu pre ryby nebezpečných jednobunečných mikroorganizmov rôznych druhov baktérii, plesni, vírusov a rias.

  • Cena s DPH:83,49 €
  • Cena bez DPH:69,57 €
  • Pôvodná cena:110,00 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

Jazierková UV lampa Jebao UVC-PU 18W

Funkcia UV žiarenia spočíva v tom, že zlučuje jednobunečné riasy do väčších celkov a tie sa následne zachytávajú vo filtrácii. UV lampa je vhodná pre čistenie vody v akváriách aj v jazierkach. Voda je nasávaná čerpadlom, ktoré musí byť umiestnene pred UV lampou. Voda sa čistí pomocou krátkovlnného ultrafialového zariadenia typu C(UV-C). Toto UV-C zariadenie spoľahlivo zabraňuje množeniu pre ryby nebezpečných jednobunečných mikroorganizmov rôznych druhov baktérii, plesni, vírusov a rias.

Žiarič  likviduje iba mikroorganizmy, ktoré prejdú okolo žiariča, užitočné nitrifikačné baktérie žijúce hlavne vo filtrácii, na stenách nádrže a rastlinách zostávajú nepoškodené. To je hlavná výhoda UV lampy oproti liečbe liekmi alebo ozónom, ktoré ich môžu likvidovať. Neovplyvňuje pH ani chemické zloženie vody. Čím vyšší výkon UV žiariča vo W a čím pomalší prietok vody, tým vyšší stupeň účinnosti.

- UV žiarovku meníme 1x ročne 

- tento model lampy má obe konce na výtoku s hadicovým tŕňom otočné o 360° , jednoduché napojenie v akomkoľvek smere

- UV lampu Vám môžeme namontovať alebo s montážou poradiť

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.