Nádrž 950l na chov rýb 127x127x98 cm

Jednoduché a účinné riešenie na prezimovanie rýb. 

  • Cena s DPH:998,00 €
  • Cena bez DPH:831,63 €
  • Dostupnosť: na objednávku
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Nádrž 950l na chov rýb 127x127x98 cm

Jednoduché a účinné riešenie na prezimovanie rýb v teple, cez zimné obdobie. Vhodné aj ako karanténna nádrž pri kúpe nových rýb alebo liečení. 

Nádrž je vyrobená zo šesťvrstvového polyesterového laminátu. Pevná konštrukcia zabezpečuje, že nádrž je samonosná a nepotrebuje žiadne oporné stojany a držiaky. Je možné ju nechať voľne stojacu alebo zakopať do zeme. Farba nádrže je prevažne svetlomodrá (ral 5015), na želanie vieme zabezpečiť aj inú farbu podľa ral stupnice.

Dodávame:

1. Nádrž bez filtra ( nádrž so spodnou výpusťou 63 mm )

2. Nádrž so vstavaným a komorovým filtrom (nádrž + vstavaný 3 komorový filter)

3. Nádrž so vstavaným filtrom a filtračnými médiami (nádrž + vstavaný 3 komorový filter+náplň filtra+ 1xšupátko 63mm a šupátko 50mm/3ks)

Materiál: sklolaminát
Dĺžka: 127cm
Šírka: 127cm
Výška: 98cm
Farba: modrá ral(5015)
Objem: 950 l
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.