Oase AquaActiv QuickStick

Kód tovaru: Tester
Skladom

Oase AquaActiv QuickStick analizátor vody 6 v 1.

  • Cena s DPH:15,00 €
  • Cena bez DPH:12,50 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Oase AquaActiv QuickStick

Oase AquaActiv QuickStick analizátor vody 6 v 1.  Jednoduché a rýchle určenie 6 najdôležitejších hodnôt jazierkovej vody. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých chovateľov.

Balenie obsahuje 50 testovacích prúžkov testov so 6 hodnotami čiže dohromady 300 zistených hodnôt vody. Vrchná časť uzáveru obsahuje pohlcovač vlhkosti pre dokonalé suché uskladnenie.

- hodnota PH

- celková tvrdosť GH

- karbonátová tvrdosť KH

- obsah nitritu NO2

- obsah nitrátu NO3

- obsah chlóru

Návod na použitie:

 1.   -testovací  prúžok ponorte celý do vody. Po jednej sekunde ho z vody vyberte

 2.   - vodu otraste. Čakajte 60 sekúnd, kým sa farby ustália

 3.   - pre zistenie parametrov vody porovnajte farby na testovacom prúžku s farebnou stupnicou na dóze, najlepšie pri dennom svetle.

 

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.