Oase IceFree 4 Seasons

Kód tovaru: 49992
Skladom

Zariadenie na udržiavanie jazierka bez ľadovej pokrývky.

  • Cena s DPH:50,36 €
  • Cena bez DPH:41,96 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Oase IceFree 4 Seasons

Zariadenie na udržiavanie jazierka bez ľadovej pokrývky.

V zime udrží  nezamrznuté jazierko do -20 ° C, v lete funguje ako malá fontánka. Balenie obsahuje aj dve základné výmenné trysky Láva a Vulkán. Výška fontány je až 75 cm, spotreba energie 5 Watt.

 

 

Zariadenie pre udržiavanie jazierka bez ľadovej pokrývky uľahčí všetkým obyvateľom jazierka prezimovanie. Množstvo teplejšej vody čerpanej z hĺbky, udrží miesta okolo plávajúcich telies bez ľadovej pokrývky do cca -20 ° C. Tak je aj v najhlbšej zime zaistená životne dôležitá výmena kyslíka a plynov.

IceFree 4 Seasons slúžia v lete ako fontána pre obohatenie vody kyslíkom a ako estetický prvok. Veľmi malá je spotreba 5 Watt, kábel k čerpadlu je dlhý 10 metrov.

Rozmer: 195x160x950 mm
Napätie: 230V/50Hz
Príkon: 5 W
Dĺžka elektrického kábla: 10 m
Výkon čerpadla: 420 l/h
Výška fontánky: 0,7 m
Hmotnosť: 1,6 kg
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.