Oase InScenio FM-Master 1

Kód tovaru: 54978
Skladom Doprava zdarma

Diaľkovo ovládané zásuvky od OASE.

  • Cena s DPH:141,00 €
  • Cena bez DPH:117,50 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Oase InScenio FM-Master 1

Elektrický prúd všade tam, kde ho potrebujete, pomocou záhradných zásuviek série InScenio si zorganizujete kompletnú záhradnú a jazierkovú techniku. Stavebnicový systém ponúka široké možnosti pripojenia a spĺňa všetky nároky. 

Diaľkovo ovládané zásuvky od OASE. Dve zásuvky so stálym napätím. Dve zásuvky diaľkovo zapínateľné a vypínateľné (max. 2000W). Dosah ovládača 80metrov. Systém má ochranu proti striekajúcej vode.

-2 x trvalo zapnuté zásuvky

-2 x on/off (diaľkové ovládanie)

Výrobok je vhodný k ovládaniu svetiel, fontán, čerpadiel pre potoky a kaskády.

Rozmery (DxŠxV): 215x155x295 mm
Napätie: 220-240V/50Hz
Max.celkové zaťaženie výkonu: 3600 W
Max.celkové zaťaženie prúdu: 16 A
Zásuvky trvalé: 2 Ks
Zásuvky trvalé max.2000W ON/OFF: 2 Ks
Zásuvky s reguláciou výkonu: 0 Ks
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.