Oase Pump Clean 500ml

Kód tovaru: 40242
Skladom

Účinne rozpúšťa vodný kameň usadený na rotoroch čerpadiel.

  • Cena s DPH:15,00 €
  • Cena bez DPH:12,50 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Oase Pump Clean 500ml

Čistič na jazierkové čerpadlá a UVC lampy, účinne rozpúšťa vodný kameň usadený na rotoroch čerpadiel. Pri tvrdých studňových vodách dochádza k postupnému usadzovaniu vodného kameňa priamo v motore a k následnému upchávaniu kanálikov pre prúdenie vody. Tým trpí hlavne zadná os čerpadla. Pri niektorých typoch čerpadiel s keramickým krúžkom na zadnej osi dochádza k zapečeniu keramického krúžka na os rotora čím sa pri vypnutí z el. zdroja a následnom zapnutí čerpadlo nenaštartuje. Vodný kameň sa usádza aj v statore a dokáže znefunkčniť celé čerpadlo.

Prípravok odporúčane používať  pri studňových zdrojoch vody, po sezóne ošetrite techniku prípravkom. Predĺžite tým životnosť vašich čerpadiel.

Použitie:  Obsah balenia rozriediť v nádobe s vodou 9,5l a necháme pôsobiť po dobu 24h.

V prípade silne znečisteného čerpadla vlejte neriedený roztok priamo do statora a opatrne ponorte aj kotvu na cca 10-15min. Následne opláchnite vodou. Pri práci používajte ochranné rukavice.

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.