Obchodné podmienky

                               

1.OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

-Osobné údaje potrebné pri registrácii,  vyplnení objednávky  a vystavení daňového dokladu (faktúry)nebudú poskytnuté iným subjektom

-Odoslaním objednávky zákazník súhlasí so spracovavaním a uchovavaním  jeho osobných údajov pre potreby XTREME s.r.o. podľa zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.  

2. REGISTRÁCIA a PRIHLÁSENIE

Ochrana osobných údajov: Po prihlásení sú Vaše údaje spracovávané výhradne firmou XTREME s.r.o. a nie sú sprostredkovávané iným subjektom.
Registráciou získavate  5% zľavu na vybrané produkty v našom e-shope. Zľava sa uplatňuje automaticky po schválení administrátorom a po prihlásení. 
 
 

3.DOPRAVA  A  BALNÉ

-Tovar zasielame kuriérnou službou DPD ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. 

-Balné neúčtujeme

-Pri objednávke  nad 100 € je poštovné zdarma

-Pri platbe bankovým prevodom Vám bude vystavená faktúra a odoslaná na Vašu e-mailovú adresu. Po uhradení tovar okamžite odosielame. V prípade ak tovar nie je skladom budeme Vás o tejto skutočnosti informovať.

Platba bankovým prevodom je možná pri nákupe tovaru nad 50€. 

-Zasielaný tovar je poistený

-Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne po tel. dohovore.

4.ODSTÚPENIE OD ZMLUVY-VRÁTENIE TOVARU

V súlade so zákonom č. 634/1992 Zb. má zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Ak sa rozhodnete pre odstúpenie kontaktujte nás na tel. čísle a dohodneme spôsob vrátenia tovaru.Zároveň musia byť dodržané tieto podmienky:

-tovar, ktorý budete vracať v rámci tejto záruky späť, musí byť v pôvodnom obale, nesmie niesť známky použitia, musí byť nepoškodený, kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atd.) a s kópiou dokladu o kúpe

-náklady na prepravu tovaru k dodávateľovi nesie v plnej výške zákazník

-peniaze za tovar Vám budú vrátené poukážkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 10 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru

-v prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho späť

5. REKLAMÁCIA A ZÁRUKA

Prípadné reklamácie vybavíme k Vašej spokojnosti individuálnou dohodou s Vami a v súlade s platným právnym predpisom. Kupujúci je povinný tovar po jeho prevzatí prezrieť tak, aby zistil prípadné vady. Prípadné vady je kupujúci povinný nahlásiť našej firme. Za vady vzniknuté prepravcom ručí sám prepravca. Každý posielaný tovar je riadne poistený.

Na všetok tovar sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné vady.

Záruka sa nevzťahuje na vady:

a) vzniknuté bežným používaním ( spotrebný materiál ako sú napr.UV žiarivky )

b) nesprávnym použitím výrobku

c) nesprávnym skladovaním 

d) nefunkčný výrobok nerozoberajte ani sa ho nesnažte svojpomocne opraviť

 

Orgán dozoru:

Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj
Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov 1
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
 tel. č.: 051/ 7721 597 
 fax č.: 051/ 7721 596 
 
 
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.