PERFECT ECO 10000 Evolution Aqua

Kód tovaru: EA10000PE
Doprava zdarma

Robustné a veľmi spoľahlivé.

  • Cena s DPH:440,00 €
  • Cena bez DPH:366,65 €
  • Dostupnosť: do 48 hod.
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

PERFECT ECO 10000 Evolution Aqua

Čerpadlá rady PERFECT sú vyrábané v Nemecku podľa najvyššej kvality a normy. Sú robustné a veľmi spoľahlivé. Špeciálne navrhnuté pre použitie v jazierkach kúpacích jazierkach a filtráciách. Možno ho použiť aj v nádrži aj mimo nádrže pod úroveň hladiny.

    -tichý chod, nízky príkon

    -tepelná ochrana proti preťaženiu

    -vysoko kvalitné keramické ložiská a hriadeľ

    -rýchle a jednoduché čistenie

Čerpadlá rady PERFECT sú určené pre nepretržitú prevádzku. Keramické ložiská a hriadeľ bez tesnenia zaručujú dlhú životnosť. Prečerpávajú veľké množstvo vody s nízkou spotrebou energie. Asynchrónny motor dodáva čerpadlu pokojný a hladký chod. Čerpadlo môže byť použité s regulátorom otáčok pre reguláciu prietoku . Integrovaná ochrana proti preťaženiu s automatickým reštartom zabezpečuje bezpečnosť v prípade prehriatia motora. Všetky interné elektrické prípojky sú z hľadiska bezpečnosti utesnené  živicou. Vysoko kvalitné, funkčné čerpadlo s klietkou a veľkým povrchom. Špeciálne navrhnutý vrchný kryt umožňuje čerpadlu nasať pevné častice až do priemeru 8mm. 

Napätie: 220-240V (50/60)Hz
Príkon: 105 W
Dĺžka elektrického kábla: 10 m
Výkon čerpadla: 10100 l/h
Výtlak: 3,5 m
Pripojenie na závit sanie: 1 1/2"
Pripojenie na závit: 1 1/2"
Možnosť elektronickej regulácie: áno
Prečerpávanie hrubých nečistôt do : 8 mm
Spôsob inštalácie: pod vodou aj na sucho
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.