PURE + 1liter Filter Start Gel Evolution Aqua

Kód tovaru: Pure+1l
Skladom

1l pre jazierka do 10000 l PURE +  Gél je vhodný pre použitie priamo do filtrácií na filtračné médiá.

  • Cena s DPH:28,50 €
  • Cena bez DPH:23,75 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

PURE + 1liter Filter Start Gel Evolution Aqua

Aeróbny komplex podporných baktérií v kombinácii s prídavnými látkami, pre rýchle nabehnutie nových filtrácií a naštartovanie filtrácie pri prvom jarnom spustení, alebo po čistení filtrácie v priebehu roka a po celú sezónu.

Extrémne koncentrovaný a komplexný produkt. 1 liter je vhodný pre jazierka do 10.000 litrov. Pri udržiavacích a podporných dávkach až pre 40.000 litrov.

Pure + Gél je tiež možné používať pre jarné-letné

naštartovanie biotopov, prírodných kúpalísk a všetkých typov jazierok. U koi jazierok a odchovní rýb, je Pure + Gél vhodný špeciálne pre rýchle odbúravanie amoniaku a dusitanov a pre urýchlenie nastavenia biologickej rovnováhy vo filtrácii. Urýchľuje tvorbu optimálneho bio filmu na filtračných médiách, v jazierkach a biotopoch.

Odporúčame silne vzduchať vo filtrácií alebo v jazierkach pre urýchlenie aeróbneho rozkladného procesu.

Použitie: PURE +  Gél je vhodný pre použitie priamo do filtrácií na filtračné médiá, najmä K1  filtre Evolution Aqua, aby urýchlili biologický proces od prvého dňa , ale rovnako účinný je aj pre ostatné filtračné médiá japonské rohože, biomolitany, pvc médiá.

PURE +  Gél nanesieme priamo na filtračné médiá uv lampu vypneme min.48h. Zbytok gélu rozriedime s vodou a polejeme plytčiny a okraje jazierka.

Pri K1 médiách nanesieme gél priamo na médium zaplavíme filter a necháme cca 20min. vzduchovať bez prietoku na jazierko. Po uplynutí doby zapneme prietok filtráciou a  UV lampu ponecháme vypnutú min.48h.

Aplikácia je možná od 8 ° C, odporúčaná od 12 ° C, extra účinná od 16-18 ° C.

Predávkovanie a pravidelné používanie nie je na škodu!

Skladujte pri 6-18°C. Chráňte pred mrazom a pred priamym slnkom. Pred aplikáciou vždy starostlivo pretrepte, aby nedošlo k sedimentácii baktérií!

Balenie 1 l, 2,5 l.

Chráňte pred deťmi a zvieratami. V prípade požitia vypite veľké množstvo vody a vyhľadajte lekára.

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.