PURE + 1liter Filter Start Gel Evolution Aqua

Kód tovaru: Pure+1l
Skladom

PURE +  Gél je vhodný pre použitie priamo do filtrácií na filtračné médiá.

  • Cena s DPH:28,50 €
  • Cena bez DPH:23,75 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

PURE + 1liter Filter Start Gel Evolution Aqua

PURE +  Gél je vhodný pre použitie priamo do filtrácií na filtračné médiá, najmä K1  filtre Evolution Aqua, aby urýchlili biologický proces od prvého dňa , ale rovnako účinný je aj pre ostatné filtračné médiá japonské rohože, biomolitany, pvc médiá.

Použitie: PURE +  Gél nanesieme priamo na filtračné médiá uv lampu vypneme min.48h. Zbytok gélu rozriedime s vodou a polejeme plytčiny a okraje jazierka.

Pri K1 médiách nanesieme gél priamo na médium zaplavíme filter a necháme cca 12h vzduchovať bez prietoku na jazierko. Po 12 h zapneme prietok  uv-c lampu ponecháme vypnutú.

-živé baktérie v koncentrovanej forme gélu

-odstraňuje  amoniak a dusitany

-pre všetky typy médií

-1l pre jazierka do 10000 l

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.