Pure Pond BOMB na 10 - 80m3 Evolution Aqua

Kód tovaru: 1ks
Skladom

Pure Pond Bomb - koncentrovaná baktéria pre excelentne rýchlu a dlhodobú aktiváciu filtrácie a bio-kultúr vo vašom jazierku.  

  • Cena s DPH:17,50 €
  • Cena bez DPH:14,58 €
  • Pôvodná cena:20,70 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

Pure Pond BOMB na 10 - 80m3 Evolution Aqua

Pure Pond Bomb - živé baktérie pre excelentne rýchlu a dlhodobú aktiváciu filtrácie a bio-kultúr vo vašom jazierku.  Potrebujete dosiahnuť krištáľovo jasnú a zdravú vodu? Ak áno, Evolution Aqua Pure Pond BOMB je produkt pre Vás.

Pure Pond Bomb - prečisťujú vodu, odstraňujú kaly a nečistoty, potlačujú tvorbu dlhých rias dočisťujú kamenisté dno jazierka.  Fungujú už od 4°C. 1 ks Pure Pond BOMB je vhodný pre jazierko do 20-40 m3. 1 ks obsahuje cca 5-6.000.000.000 aktívnych a extrémne rýchle sa množiacich baktérií.

5-6.000.000.000 ŽIVÝCH A  EXTRÉMNE RÝCHLE SA MNOŽÍACICH BAKTÉRIÍ V 1 KS PURE BOMB.

-excelentne rýchla a dlhodobá aktivácia filtračného systému

-urýchľujú odbúravanie NO2 aNO3

-aktivujú aeróbny filtračný systém

Pure Pond Bomb sú oproti pure Pond Black Balls koncentrovanejšie, agresívnejšie a rýchlejšie. Vrchný polymér sa rýchlejšie rozpadáva čí sa baktérie rýchlejšie uvoľňujú do vody.

Pure Pond Black Balls sú naočkované v polymere , ktorý je trvanlivejší (cca 2-20 týždňov podľa znečistenia vody) sa pomaly a postupne uvoľňujú do vodného prostredia.

Obidva druhy baktérií majú tendenciu sa rýchlo usadiť na rôznych povrchoch, kameňoch, filtračných médií, riasach rastlinách, nečistotách a kaloch. Podporujú tvorbu biofilmu.


Dávkovanie:

-u koi jazierok 1 ks na 10-20.000 litrov vody, udržiavacie dávkovanie 1 x za 1–2 mesiace

-u okrasných jazierok  1 ks na 20–50.000 litrov vody, udržiavacie dávkovanie 1–4 x za rok

-u kúpacích jazierok 1 ks na 20–100.000 litrov vody, udržiavacie dávkovanie 1–4 x za rok

Na jar je vhodné používať vyšie dávky, na konci sezóny postačujú menšie

U silne znečistených jazierok dajte prvú dávku na spodnej hrane doporučeného dávkovania, alebo zdvojnásobte dávkovanie.

Predávkovanie nieje na škodu.

Neškodí zvieratám, rybám, rastlinám ani iným vodným živočíchom.

Z jari UV o Ozón vypnite 

Tip: Pure pond bomb môžeme umiestniť priamo do malých plávajúcich skimmerov, alebo do vrecka na výtok z filtrácií za UV-C lampu pričom lampa môže ostať zapnutá. Výhodou je postupné a nepretržité zásobovanie jazierka baktériami, čím sa tlmí rast vláknitých rias. Pre rýchlu aktiváciu médií použite Pure+ Gél.


Výrobca:  Evolution Aqua Ltd.

 

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.