Sera kH Test

Kód tovaru: kH
Skladom

Jednoduché a rýchle určenie uhličitanovej (karbonátovej) tvrdosti vody.

  • Cena s DPH:6,50 €
  • Cena bez DPH:5,42 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

Sera kH Test

Jednoduché a rýchle určenie uhličitanovej (karbonátovej) tvrdosti vody v sladkovodnom i morskom akváriu alebo záhradnom jazierku. Obsah balenia 15ml. 

-KH test (sladká i morská voda)

- karbonátová (uhličitanová) tvrdosť (KH). V spoločenských akváriách a záhradných jazierkách  ju treba udržiavať v rozmedzí 5 – 10 °dKH. V prípade ak je hodnota nižšia ako 5°dkh tak hodnota pH nie je stabilná.  

Návod na použitie:

1.  Flaštičky s tekutými reagentmi treba pred použitím zatrepať. Po odliatí potrebného množstva reagentu treba fľaštičky okamžite dôkladne zatvoriť a nepomýliť si uzávery.

2.  Odmerku  viac razy naplňte a prepláchnite testovanou vodou,  potom naplňte po rysku 5 ml a z vonkajšej strany otrite do sucha.

3.  Reagent pridávajte do testovanej vody po kvapkách. Po každom kvapnutí odmerkou potrepte. Kvapky pridávajte až kým sa voda v nádobke zafarbí z pôvodne modrej cez zelenú až do žltej. Počet kvapiek až do tohto momentu (zelené sfarbenie) udáva karbonátovú tvrdosť °dKH.

4.  Čistenie: po každom meraní odmerky dobre vymyte pod tečúcou vodou.

Skladovať na chladnom a tmavom mieste! Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami!

 

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.