Sera Quick Test

Kód tovaru: Sera-Test
Skladom

Jednoduchý tester pre stanovenie 5 hodnôt.

 

 

  • Cena s DPH:17,00 €
  • Cena bez DPH:14,17 €
  • Dostupnosť: skladom
Množstvo:

Sera Quick Test

Jednoduchý tester pre stanovenie 5 hodnôt PH,KH,GH,NO3,NO2. Obsah 50 testovacích prúžkov. 

Za jednu ninútu odmeriate 5 hodnôt PH-kyslosť/zásaditosť, KH karbonátová tvrdosť, GH-celková tvrdosť, NO3-dusičňany (nitráty), NO2-dusitany (nitrity) 

Návod na použitie:

 1.   -testovací  prúžok ponorte celý do vody. Po jednej sekunde ho z vody vyberte

 2.   - vodu otraste. Čakajte 60 sekúnd, kým sa farby ustália

 3.   - pre zistenie parametrov vody porovnajte farby na testovacom prúžku s farebnou stupnicou na dóze, najlepšie pri dennom svetle.

Dózu po vybratí testovacieho prúžku okamžite zatvorte, nakoľko tieto prúžky sú veľmi citlivé na vlhkosť. Jedna dóza obsahuje 50 prúžkov. 

 

DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.