Štrbinový filter Aqua Forte Compact Sieve II zelená

Kód tovaru: AF-CSII-z
Skladom Doprava zdarma

Maximálny prietok do 15000 l /hod

  • Cena s DPH:296,00 €
  • Cena bez DPH:246,66 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

Štrbinový filter Aqua Forte Compact Sieve II zelená

Compact Sieve je kompaktná verzia obľúbeného štrbinového filtra Ultra Sieve. Funguje v zapojení len ako čerpadlová verzia. Filtračný prvok je vyrobený z nerez  ocele o šírke 24cm a dĺžke 40cm / 300 mikrónov. Maximálny prietok cca 15 m3/h. Vstup pre pripojenie čerpadla je redukovaný tŕň o rozmere 25mm / 32mm / 40mm. Výstupné a prepadové potrubie je o priemere 75 mm. Filtrácia sa dodáva s krycím vekom.

           

Funkcia: Voda sa privádza pomocou čerpadla  do filtra a padá na sito 300 micr. ktorým preteká nazad do nádrže alebo nasledovnej filtrácie. Compact Sieve je potrebné nainštalovať nad hladinou jazierka. Filtrácia sa dodáva v zelenom a modrom prevedení.

Rozmer dĺžka, šírka, výška: 490 x 320 x 550 mm
Pripojenie na vstupe : 25mm / 32mm / 40mm na hadicový tŕň
Pripojenie na výstupe: DN 75mm
Max. prietok: 15000 l/h
Hrúbka sita: 300 micron
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.