VT- UV - 11 W Jazierková UV lampa

Kód tovaru: VT- UV -11
Skladom

UV-C zariadenie sa vyznačuje svojou spoľahlivou funkčnosťou a vysokým prietokom.

  • Cena s DPH:87,00 €
  • Cena bez DPH:72,50 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Záruka:24 mesiacov
Množstvo:

VT- UV - 11 W Jazierková UV lampa

Funkcia UV žiarenia spočíva v tom, že zlučuje jednobunečné riasy do väčších celkov a tie sa následne zachytávajú vo filtrácii. UV lampa je vhodná pre čistenie vody v akváriách aj v jazierkach. Voda je nasávaná čerpadlom, ktoré musí byť umiestnene pred UV lampou. Voda sa čistí pomocou krátkovlnného ultrafialového zariadenia typu C(UV-C). Toto UV-C zariadenie spoľahlivo zabraňuje množeniu pre ryby nebezpečných jednobunečných mikroorganizmov rôznych druhov baktérii, plesni, vírusov a rias.

Žiarič  likviduje iba mikroorganizmy, ktoré prejdú okolo žiariča, užitočné nitrifikačné baktérie žijúce hlavne vo filtrácii, na stenách nádrže a rastlinách zostávajú nepoškodené. To je hlavná výhoda UV lampy oproti liečbe liekmi alebo ozónom, ktoré ich môžu likvidovať. Neovplyvňuje pH ani chemické zloženie vody. Čím vyšší výkon UV žiariča vo W a čím pomalší prietok vody, tým vyšší stupeň účinnosti.

- UV žiarovku meníme 1x ročne 

- UV lampu Vám môžeme namontovať alebo s montážou poradiť

Hodnotenie: V našej prevádzke spoľahlivo funguje už od roku 2008

Napätie: 220 - 240V / 50Hz
Príkon: 11 W
Hmotnosť: 2,6 kg
Pripojenie na hadicový tŕň: 25, 32, 38mm - 1", 1 1/4", 1 1/2 "
Maximálny doporučený prietok: 6000 l/h
Jazierko bez rýb: 11 m3
Jazierko s malým počtom rýb: 5 m3
Jazierko s vysokým počtom rýb: 3 m3
Stupeň ochrany IP: 54
DOPRAVA: Tovar zasielame kuriérnou službou ihneď po spracovaní objednávky, dodacia lehota je prevažne do 24h od prevzatia zásielky kuriérom v rámci SR počas pracovných dní. Balné neúčtujeme. Cena dopravy je automaticky vyhodnotená systémom podľa váhy v kg v závere Vašej objednávky. Pri objednávke nad 100 € je poštovné zdarma v rámci SR (neplatí pre ťažký tovar ako japonská lampa, jazierková fólia) o cene budete vopred informovaný. Zasielaný tovar je poistený. Pri preberaní tovaru skontrolujte vonkajší stav obalu, v prípade výrazného poškodenia upovedomte kuriéra a po dohode s ním tovar skontrolujte! V prípade poškodenia tovaru spíšte zápisnicu a o skutočnosti nás informujte telefonicky, alebo e-mailom. PLATBA: BANKOVÝM PREVODOM pri objednávke nad 50€ je možné platbu uskutočniť na náš účet vždy po obdržaní faktúry, ktorú posielame elektronicky spätne na Vašu emailovú adresu. KURIÉROVI: hotovosť alebo platobná karta...
e- shop

Quatro - nákup na splátky

Prihlásenie = zaregistrovaný

Kontaktný formulár

Máte otázku, pripomienku či odkaz? Napíšte nám !

Cookies

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.